Sesja Wstępna

z gwarancją satysfakcji

Cześć,

nazywam się Aneta Świetlicka, zapraszam Cię na Sesję Wstępną. 

Sesja przeznaczona jest dla osób, które myślą o rozwoju osobistym i biorą pod uwagę współpracę ze mną w ramach pakietów rozwojowych.

Zakupu sesji można dokonać tylko raz w ciągu 12-tu miesięcy, licząc od dnia pierwszego zakupu. 

 
Co nas czeka podczas sesji wstępnej?
 
– 60 minut merytorycznej rozmowy coachingowej, podczas której pomogę Ci poukładać wyzwania przed którymi stoisz tak, aby zbudować dla nich wstępny plan działania. 
 
– Z chęcią podzielę się swoimi spostrzeżeniami, a po zakończeniu sesji prześlę Ci literaturę i wskazówki, które mogą Ci się przydać na dalszej drodze rozwoju.
 
– Jeżeli uznasz, że chcesz rozpocząć współpracę ze mną, przygotuję dla Ciebie zindywidualizowany plan pracy, bazujący na Twoich potrzebach i wyzwaniach. 
 
 
Wybierz swój termin i przejdź do sklepu. 
Jak tylko otrzymam Twoje zgłoszenie, prześlę Ci link na spotkanie. 
 

Jeżeli żaden z poniższych terminów Ci nie pasuje skontaktuj się ze mną => napisz, zadzwoń

Do zobaczenia!

 

Cena oraz forma sesji wstępnej dotyczy wyłącznie sesji online.

 

Wybierz swój termin

czerwiec 2024
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 490 zł z VAT

Jak współpracuję z klientami

Coach pracuje zgodnie z zasadami kodeksu etycznego ICF, oraz wykorzystuje w swojej pracy kompetencje ICF, oferując tym samym najwyższy poziom profesjonalizmu swoich usług.

Kodeks etyczny ICF ( International Coach Federation ) mówiący m. in. o zasadzie poufności

https://icf.org.pl/kodeks-etyczny/

Zakres kompetencji coacha akredytowanego przez ICF.

https://icf.org.pl/kompetencje/

Światowy poziom coachingu oparty o międzynarodowe standardy i Kodeks Etyczny International Coaching Federation.PCC (Professional Certified Coach) – Coach posiadający akredytację PCC ICF jest doświadczonym profesjonalistą potrafiącym prowadzić coaching transformacyjny ( w odróżnieniu od coachingu transakcyjnego prowadzonego na poziomie ACC ICF). Osoba aplikująca po tę akredytację powinna zdobyć edukację zawodową w programie szkoleniowym, którego zawartość merytoryczna zgodna jest ze standardami i Kodeksem Etycznym ICF Global (minimum 125h edukacyjnych, 7h mentor coachingu grupowego, 3h mentor coachingu indywidualnego), a także posiadać udokumentowaną praktykę coachingową w wymiarze minimum 500h.

Klient jak i coach mają świadomość, że:

Coaching oraz mentoring nie są zastępstwem psychoterapii lub innej formy terapii. W przypadku, kiedy klient czuje potrzebę psychoterapii, jest to jego/jej odpowiedzialnością znalezienie licencjonowanego terapeuty.

Klient rozumie, że jest odpowiedzialny/a za swoje własne decyzje, działania i rezultaty. Na prośbę klienta, coach może udzielać rad lub sugerować rozwiązania, jednakże jest ostateczną decyzją klienta podejmowanie najlepszego dla niego/niej działania.

Spotkania, rozmowy, wymiana informacji w czasie sesji coachingowych jest całkowicie poufna. Coach nie dzieli się żadnymi informacjami i danymi klienta z osobami trzecimi. Poufność ze strony klienta nie obowiązuje i może on/ona dzielić się informacjami uzyskanymi w czasie sesji z osobami trzecimi.

Spotkania mają miejsce on - line przez Google Meet, rozmowy nie są nagrywane, chyba, że klient wyrazi taką chęć, w celu odsłuchania nagrania po sesji. Nagrania jednak nie rozpowszechni.

Klient otrzyma zaproszenie na spotkanie z linkiem na wskazany przez siebie adres e-mail.